Forum Tropheus Tanganika
 - Forum - Rejestracja - Szukaj - Statystyki - Faq -
To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy /

"Forumowe" koszulki.

Strona  Strona 1 of 5:  1  2  3  4  5  Next »  
Autor MacieJ
Użytkownik
#1 - Posted: 6 Gru 2007 20:43 
Witam.
To mój pierwszy post na forum, choć śledzę je już od jakiegoś czasu i nie mogę wyjść z podziwu dla ogółu inicjatywy, że tak to ujmę. Tak więc na początku, witam wszystkich! Przejdę do meritum niniejszego tematu. Czy byłby ktoś chętny na zorganizowanie się i wspólnym sumptem zrobienia "ciuszków" dla forumowiczów? Jakieś logo, adres i nicki z forum, a może coś jeszcze innego(kontur Tanganiki itp.). Aktualnie mam praktyki w studiu reklamy i miałbym okazję się tym zająć, ewentualnie można by zlecić proces produkcji innej firmie zajmującej się tego typu rzeczami. Co Wy na to? Byliby jacyś chętni?
MacieJ

Autor admin
Admin
#2 - Posted: 6 Gru 2007 21:34 
to może nie pytaj a przygotuj i zaprezentuj? Co Ty na to?
Robert

Autor MacieJ
Użytkownik
#3 - Posted: 6 Gru 2007 22:52 
:) Ok. Postaram się coś stworzyć, a jak się już coś urodzi, zaprezentować.


MacieJ

Autor tooold
Użytkownik
#4 - Posted: 7 Gru 2007 00:05 
ja bym wolał majteczki ;-)

Autor MacieJ
Użytkownik
#5 - Posted: 7 Gru 2007 07:49 
Reformy, czy stringi? Bo oczywiście, nie o bokserkach jest tu mowa. ;) Mamy zimę, polecałbym pierwsze. :P

Autor py1szczak2
Użytkownik
#6 - Posted: 7 Gru 2007 08:56 
Jeśli chodzi o koszulkę to ja bardzo chętnie bym takową wziął.

Piotr.

Autor MacieJ
Użytkownik
#7 - Posted: 7 Gru 2007 09:27 - Edytowany przez: MacieJ 
W takim razie postaram się znaleźć wolną chwilę i coś sklecić. Gdy uznam, iż projekt jest gotowy i może ujrzeć światło dzienne, poddam go Waszej ocenie.
MacieJ

Autor rafi201
Użytkownik
#8 - Posted: 7 Gru 2007 09:38 
Też bym chcial taka koszulkę...

Ps. majtek nie nosze :)

Autor MacieJ
Użytkownik
#9 - Posted: 8 Gru 2007 00:31 
Oto wstępny projekt logo na plecy, bądź pierś. Ustalić należy jaki tekst ma zostać umieszony. Na tę chwilę jest taki, gdyż są także osoby, które miłują się we wszystkim co dotyczy Tanganiki, nie tylko w pielęgnicach. Tekst: do ustalenia. Jeśli chodzi o gat., uznałem, iż Cyphotilapia Frontosa będzie dobrym rozjemcą między zwolennikami roślinożernej i mięsożernej "Tanganiki". Jeśli oczekiwania są inne, czekam na propozycje. Co do techniki wydruku, myslę, iż tę kwestię rozstrzygniemy na samym końcu. Proszę o wypowiedzi, co chcieli byście widzieć na koszulkach?



MacieJ

Autor Vepsik
Użytkownik
#10 - Posted: 8 Gru 2007 08:15 
Może tylko ja mam takie wrażenie ale jak dla mnie trochę za dużo tekstu. Bardziej bym podzielił info na 2 części. Na przykład z przodu "forum miłośników...", a z tyłu adres z nickiem, bądź sam adres. Lub na odwrót. Ewentualnie forum miłośników... + nick, a z drugiej strony adres.

Autor MacieJ
Użytkownik
#11 - Posted: 8 Gru 2007 08:23 - Edytowany przez: MacieJ 
"Forum Mił..." można również wygiąć w łuk, będzie sprawiało wrażenie mniej przytłaczającego, a adres przenieść na drugą pierś, bądź, jak mówisz, na plecy. Możemy również wkleić logo "Projektu Tanganika", jeśli nikt nie ma obiekcji. O tego typu spostrzeżenia mi chodziło. A jaki tekst najchętniej byście widzieli?

MacieJ

Autor tooold
Użytkownik
#12 - Posted: 8 Gru 2007 08:26 
nie chciałbym mieć tego na plecach , jeśli już to z przodu.
Nie wiem tylko czy najważniejsze w tekście jest słowo MacieJ ????
Dla mnie nie jest to najważniejsze , poza tym na pewno nie chciałbym mieć tego na brzuchu tylko wzorem innych koszulek na piersi , a część tekstu na rękawie.

ps.ja mam już dużo koszulek więc piszę czysto teoretycznie

Autor Vepsik
Użytkownik
#13 - Posted: 8 Gru 2007 08:29 - Edytowany przez: Vepsik 
A może logo PT na rękawie?


Tekst w rybie - oczywiście nick z forum. Może pokombinuj nad innymi wersjami? I może zmniejszyć również tą rybę? Aby nie rzucała się tak bardzo w oczy? Przecież nick nie musi być ogromny.

Autor MacieJ
Użytkownik
#14 - Posted: 8 Gru 2007 08:41 - Edytowany przez: MacieJ 
Nie wiem tylko czy najważniejsze w tekście jest słowo MacieJ ????

Jak pisałem, chcę umieścić nick, by na ewentualnych targach, imprezach i prywatnie wiadomo było kto z kim rozmawia, dla czystej wiadomości. Każdy będzie miał wypisany swój nick. No i oczywiście nie musi być aż takich rozmiarów.

...nie chciałbym mieć tego na brzuchu...

Przecież nawet nic nie wspomniałem o brzuchu, tylko o piersi i plecach, właśnie wzorem wszystkich innych koszulek.

ps.ja mam już dużo koszulek więc piszę czysto teoretycznie

Ale pisałeś się na majteczki! Teraz się nie wywiniesz z zamówienia. ;)

A może logo PT na rękawie?

Dobry pomysł. Też się o tym pomyśli.

Wracam do wprowadzania poprawek.

MacieJ

Autor MacieJ
Użytkownik
#15 - Posted: 8 Gru 2007 09:32 


Co do poprawki?
MacieJ

Autor Vepsik
Użytkownik
#16 - Posted: 8 Gru 2007 09:52 
W sumie fajnie, jednak teraz do głowy przyszła mi jeszcze inna myśl. Kontury jeziora w okrągły napis (zamisat rybki), a z przodu, na klatce piersiowej, po lewej stronie adres witryny i nick w rybce pod spodem. Z Ty na to ?

Autor bernard
Użytkownik
#17 - Posted: 8 Gru 2007 11:35 
Ta druga wersja jest b. dobra, no i świetny wybór kształtu, w który wpisany będzie nick :))

Autor Sendog
Użytkownik
#18 - Posted: 8 Gru 2007 13:20 
Bradzo ładny typ 2

pozdr
Sendog

Autor py1szczak2
Użytkownik
#19 - Posted: 8 Gru 2007 16:01 
A ja bym wolał jednak kontur Tropheusa,ale to tylko moje zdanie.Oprócz tego to wygląda bardzo fajnie.
Piotr

Autor tooold
Użytkownik
#20 - Posted: 8 Gru 2007 16:11 
powiem tak - kontur frontozy można w jakimś stopniu pomylić z konturem pielęgnic amerykańskich

Autor MacieJ
Użytkownik
#21 - Posted: 8 Gru 2007 17:29 
W takim razie można zrobić "głosowanie" co do gat., który ma być "ramą" dla nick`a z forum. Ewentualnie będą dwie wersje, dla mięsożerców i roślinożerców. :> Na dniach postaram się dopracować projekt i wkleić go na koszulkę.
MacieJ

Autor sue
Użytkownik
#22 - Posted: 8 Gru 2007 17:40 
Bardzo ciekawy projekt :) Chętnie będę nosiła taką koszulkę :)

Pozdrawiam
Magda

Autor Vepsik
Użytkownik
#23 - Posted: 8 Gru 2007 17:47 
A może skoro nazwa tropheus, to i kontur na koszulce w kształcie tej rybki?

Autor artkras12379
Użytkownik
#24 - Posted: 8 Gru 2007 17:50 
WITAM
No, no - nieźle, podoba się ;-)))
pzdr
Artur

Autor rafi201
Użytkownik
#25 - Posted: 8 Gru 2007 17:57 
Projekt drugi bardzo ladny.
Tez bym wolał kontur trofeusa.

Autor MacieJ
Użytkownik
#26 - Posted: 8 Gru 2007 18:04 
No, no, no....rosnę, rosnę. Uważajcie, bo zakwitnę i popadnę w samouwielbienie. Ale tak serio, cieszę się, iż inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem i aprobatą.
MacieJ

Autor py1szczak2
Użytkownik
#27 - Posted: 8 Gru 2007 18:24 
To dawaj tropheusa na koszulkę :0)
Piotr

Autor MacieJ
Użytkownik
#28 - Posted: 8 Gru 2007 18:41 
Projekt przykładowy:




MacieJ

Autor py1szczak2
Użytkownik
#29 - Posted: 8 Gru 2007 18:48 
Dla mnie bomba tylko pokaż jak wyglądała by wersja z trofkiem.
Piotr

Autor rafi201
Użytkownik
#30 - Posted: 8 Gru 2007 19:08 
Fantastyczne, nawet z frontoza chociaz wolalbym trofeusa:
A może skoro nazwa tropheus, to i kontur na koszulce w kształcie tej rybki? -weglug mnie trafna uwaga.
Poza tym może lepiej juz nic nie zmieniać zeby nie popsuć :)

Strona  Strona 1 of 5:  1  2  3  4  5  Next » 
To i owo - czyli luźne rozmowy Forum Tropheus Tanganika / To i owo - czyli luźne rozmowy / "Forumowe" koszulki. Top
Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.
 
 
  Forum Tropheus Tanganika Wygenerowane przez Simple Bulletin Board miniBB ®